O nás

Co o nás ještě nevíte?

Jsme rodinná firma, která už více než 20 let dodává na český trh kvalitní italské potraviny a vína. Itálii milujeme nejen kvůli rodinnému zázemí, milujeme ji pro její kulturu, moře, přírodu, gastronomii a pro její vína. To všechno, ale především cucina italiana nám evokuje naši oblíbenou zemi ve Středomoří.  

A protože chceme, aby se pro vás dobré jídlo stalo zážitkem, tak vám naše společnost CANO tak chutná Itálie  prostřednictvím běžné obchodní sítě předkládá mnoho základních a typických surovin pro vynikající italskou kuchyni. V našem e-shopu ale naleznete nabídku, která daleko přesahuje sortiment v supermarketech.

Jaká vůbec je italská kuchyně? Jednoduchá na přípravu, pestrá, lehce stravitelná a hlavně chutná. S ingrediencemi jako jsou těstoviny nebo kuskus, panenský olivový olej, rajčatové produkty, balsamikové octy, zelenina, ryby dokážete naservírovat během chvíle rozmanitá jídla. Když doplníte tabuli kvalitní lahví vína, budete si připadat minimálně jako na dovolené.

Při výběru produktů, které vám u nás nabízíme, využíváme našich dlouholetých zkušeností s italským trhem. Snažíme se vybírat to nejlepší z nejlepšího. Jsme pyšní na to, že si s našimi dodavateli z různých regionů Itálie pěstujeme velmi dobré osobní vztahy. Spolupracujeme převážně s rodinnými podniky, které vyrábějí v souladu s italskou tradicí a jsou na to patřičně hrdi. Do Itálie se pravidelně vracíme a hledáme pro vás další lahůdky a kvalitní vína.

Naším cílem je přiblížit vám chuť Itálie výběrem těch správných produktů, za příznivou cenu a v trvale vysoké kvalitě.

Buon appetito s našimi produkty!

Yvona a Antonio